UBYTOVÁNÍ

Ložnice a pokoje

 

V chalupě je 1 obývací pokoj a celkem 6 ložnic – pokojů, z nichž každý má jiný ráz a neotřelý design. Každý z nich je vybaven dřevěným masivnímnábytkem, každý ( kromě menšího pokoje „Romantický 2“, který ma pouze komodu) má velkou šatní skřín s dostatkem dřevěných ramínek a úložnou  komodu. Každý host má k dispozici kvalitní ručníky a osušky, umístěné v komodách na chodbě u koupelen v horním i spodním patře. Všechny pokoje mají moderní SMART  TV s přistupem na Netflix. Postele, které jsou rozkládací do pozice manželského lůžka, vám na přání po domluvě přizpůsobíme přesně tak, jak budete potřebovat- můžou zůstat složené  nebo je rozložíme. Zvolili jsme kvalitní tvrdší matrace, pro změkčení či pro ochranu matrace (v případě malých dětí) můžeme na matrace po domluvě umístit speciální ochrnný potah. Po přijezdu si tak můžete již jen užívat relaxace.

Přízemí 


Pokoj „ Romantika 1“

Pokoj s možností spaní až pro 4 osoby. Jsou zde 2 rozkládací dřevěné postele, které lze rozložit jako manželskou postel. Upozorňujeme, že vhodný je spíše pro 3 osoby, po rozložení jedné z postelí jdou dveře otevřít pouze častečně.

Vrchní patro 


Pokoj „U soviček“

 Pokoj pro 2 osoby s rozkládací postelí, kterou lze rozložit do pohodlné manželské postele.

Pokoj „U jelenů“

Pokoj pro 2 osoby  s manželskou postelí

Pokoj „ U oveček“

Velký pokoj se spaním až pro 4 osoby. Jsou zde 2 rozkládací postele na míru uzpůsobené tak, aby po rozložení vytvořily obrovské čtyřlůžkové letiště, přesně doléhající pro maximálně pohodlné spaní. Tento pokoj je ideální pro ty rodiny,  které spí dohromady s dětmi

Pokoj „Romantika 2“ 

Menší pokoj pro jednu osobu. Postel je sice rozkládací, po rozložení ovšem nejdou otevřít dveře, proto jej doporučujeme pouze pro 1 osobu.

Dětský pokoj

Pokoj pro 3 osoby s poschoďovou a jednolůžkovou postelí. Pokoj mohou samozřejmě využít i dospělí. V pokoji jsou hračky, stavebnice, puzzle, celý je laděn do indiánského stylu. Je zde teepee, ve kterém se děti určitě vyřádí.

Vstup do patra je zajištěn původním točitým schodištěm, který jsme pro větší bezpečnost pokryli kobercem a zajistili zábradlím, přesto doporučujeme obzvláště dětem při chůzi ze schodů zvýšené opatrnosti. Na vyžádání máme k dispozici dětské zábrany.

V patře je možnost jednoho případného spaní na rozkládacím křesle. Po domluvě Vám i pro něj připravíme povlečený ložní set. V objektu je pračka a sušička, které můžete podle potřeby využít včetně pracích prostředků.

Ložní prádlo, ručníky a povlečení postelí jsou zahrnuty v ceně.

Kuchyně


Kuchyně jsou v budově dvě a jsou kompletně a nadstandardně zařízené. Třetí kuchyň je venkovní a  je zařízená vším potřebným pro vaření včetně grilu na dřevěné uhlí a plynového grilu. V kuchyních máte zdarma k dispozici přípravek na nádobí, houbičky, pytle do košů, alobal a další náležitosti. K dispozici je dostatečné množství látkových utěrek.

Kuchyň 1

je propojená s obývacím pokojem, má stul s jídelní lavicí pro 2 osoby a 4 židle.  Je kompletně vybavená, k jejímu vybavení patří: myčka nádobí, velká lednice s mrazícím boxem, varná deska se 4 plotýnkami, vestavěná horkovzdušná trouba, veškeré kuchyňské nádobí –talíře, sklenice, hrnky, příbory, mísy, velká nádoba na punč atd., hrnce, pánve, plechy a varné mísy v různých velikostech, gril, toustovač, kuchyňský robot, sekáček potravin s tyčovým mixérem, ruční šlehač, rychlovarná konvice, automatické espresso DeLongi, mikrovlnná trouba.

 

 

Všechno zařízení je značkové a vysoce kvalitní, proto prosíme při manipulaci o opatrnost.

K dispozici jsou i základní ochucovadla - sůl, koření, které můžete využít

V chodbě u kuchyně je velký mrazák s dostatečným prostorem pro více rodin.

 

V kuchyni je rovněž zděná pec, kterou lze používat pouze po domluvě.

 

Kuchyň 2

Je umístěna ve společenské místnosti, je kompletně a nadstandardně zařízená. 

Venkovní Kuchyň 

Kompletně zařízená sezónní kuchyň včetně grilu na dřevěné uhlí a plynového grilu. 

Sociální zařízení

V budově se nachází 2 koupelny s 2 WC, jedna je v přízemí a druhá v patře. Každá koupelna má prostorný sprchový kout a koupelna v přízemí má vanu. Třetí samostatné WC je umístěno u welness zóny. Koupelny jsou vybaveny dostatečným množstvím toaletních papírů, k dispozici jsou zde i fény.

Obývací pokoj

Odpočinková místnost s dvěma pohovkami, z toho jednou rozkládací pro spaní 2 osob. Je zde knihovna s nabídkou knih mnoha žánrů, včetně dětských, ze kterých si určitě každý čtenář vybere. Pro děti máme k dispozici zasunovací stolečky, u kterých mohou například skládat nebo malovat.

Chodba

Vedle kuchyně 1 se nachází vstupní chodba s velkým dřevěným botníkem. Přesto se doporučujeme z důvodu znečištění zouvat venku, kde je další botník a lavice k sednutí. K dispozici je automatický  vysoušeč bot.

Přes chodbu dojdeme do největší místnosti chalupy – přestavěné z původní maštale na velkou společenskou místnost s druhou kompletně zařízenou kuchyní. Zařízení v kuchyni je shodné se zařízením v první kuchyni - kuchyň je nadstandardně zařízena (pouze automatické espresso je v objektu pouze jedno a lednice je bez mrazícího boxu.) 

Ve společenské místnosti je prostorné posezení na lavicích a židlích až pro 18 osob, je zde s velká SMART TV, velký reproduktor a výrobník ledu. Oproti kuchyni 1 jsou zde sklenice na pivo.

K dispozici je vlastní výčepní zařízení.

Pro děti Vám rádi připravíme dřevěné rostoucí židličky, přenosné postýlky, nočníky nebo přebalovací pultík. Vše bez poplatku.

Celý objekt má wifi, telefonní signál je v chalupě velmi slabý, venku už lze telefonovat. Spojení je možné přes WhatsApp nebo Messenger.

Venkovní prostory

Při vstupu se nachází zastřešená terasa s posezením.  Po schůdcích terasy se schází do prostoru zahrady.