top of page
20210710_163046.jpg

UBYTOVÁNÍ

Ložnice a pokoje

 

V chalupě je 1 obývací pokoj a celkem 6 ložnic – pokojů, z nichž každý má jiný ráz a neotřelý design. Každý z nich je vybaven dřevěným masivnímnábytkem, každý ( kromě menšího pokoje „Romantický 2“, který ma pouze komodu) má velkou šatní skřín s dostatkem dřevěných ramínek a úložnou  komodu. Každý host má k dispozici kvalitní ručníky a osušky, umístěné v komodách na chodbě u koupelen v horním i spodním patře. Všechny pokoje mají moderní SMART  TV s přistupem na Netflix. Postele, které jsou rozkládací do pozice manželského lůžka, vám na přání po domluvě přizpůsobíme přesně tak, jak budete potřebovat- můžou zůstat složené  nebo je rozložíme. Zvolili jsme kvalitní tvrdší matrace, pro změkčení či pro ochranu matrace (v případě malých dětí) můžeme na matrace po domluvě umístit speciální ochrnný potah. Po přijezdu si tak můžete již jen užívat relaxace.

Přízemí 


Pokoj „ Romantika 1“

Pokoj s možností spaní až pro 4 osoby. Jsou zde 2 rozkládací dřevěné postele, které lze rozložit jako manželskou postel. Upozorňujeme, že vhodný je spíše pro 3 osoby, po rozložení jedné z postelí jdou dveře otevřít pouze častečně.

Vrchní patro 


Pokoj „U soviček“

 Pokoj pro 2 osoby s rozkládací postelí, kterou lze rozložit do pohodlné manželské postele.

Pokoj „U jelenů“

Pokoj pro 2 osoby  s manželskou postelí

Pokoj „ U oveček“

Velký pokoj se spaním až pro 4 osoby. Jsou zde 2 rozkládací postele na míru uzpůsobené tak, aby po rozložení vytvořily obrovské čtyřlůžkové letiště, přesně doléhající pro maximálně pohodlné spaní. Tento pokoj je ideální pro ty rodiny,  které spí dohromady s dětmi

Pokoj „Romantika 2“ 

Menší pokoj pro jednu osobu.