20210710_163046.jpg

UBYTOVÁNÍ

Ložnice a pokoje

 

V chalupě je 1 obývací pokoj a celkem 6 ložnic – pokojů, z nichž každý má jiný ráz a neotřelý design. Každý z nich je vybaven dřevěným masivnímnábytkem, každý ( kromě menšího pokoje „Romantický 2“, který ma pouze komodu) má velkou šatní skřín s dostatkem dřevěných ramínek a úložnou  komodu. Každý host má k dispozici kvalitní ručníky a osušky, umístěné v komodách na chodbě u koupelen v horním i spodním patře. Všechny pokoje mají moderní SMART  TV s přistupem na Netflix. Postele, které jsou rozkládací do pozice manželského lůžka, vám na přání po domluvě přizpůsobíme přesně tak, jak budete potřebovat- můžou zůstat složené  nebo je rozložíme. Zvolili jsme kvalitní tvrdší matrace, pro změkčení či pro ochranu matrace (v případě malých dětí) můžeme na matrace po domluvě umístit speciální ochrnný potah. Po přijezdu si tak můžete již jen užívat relaxace.

Přízemí 


Pokoj „ Romantika 1“

Pokoj s možností spaní až pro 4 osoby. Jsou zde 2 rozkládací dřevěné postele, které lze rozložit jako manželskou postel. Upozorňujeme, že vhodný je spíše pro 3 osoby, po rozložení jedné z postelí jdou dveře otevřít pouze častečně.

Vrchní patro 


Pokoj „U soviček“

 Pokoj pro 2 osoby s rozkládací postelí, kterou lze rozložit do pohodlné manželské postele.

Pokoj „U jelenů“

Pokoj pro 2 osoby  s manželskou postelí

Pokoj „ U oveček“

Velký pokoj se spaním až pro 4 osoby. Jsou zde 2 rozkládací postele na míru uzpůsobené tak, aby po rozložení vytvořily obrovské čtyřlůžkové letiště, přesně doléhající pro maximálně pohodlné spaní. Tento pokoj je ideální pro ty rodiny,  které spí dohromady s dětmi

Pokoj „Romantika 2“ 

Menší pokoj pro jednu osobu. 

Dětský pokoj

Pokoj pro 3 osoby s poschoďovou a jednolůžkovou postelí. Pokoj mohou samozřejmě využít i dospělí. V pokoji jsou hračky, stavebnice, puzzle, celý je laděn do indiánského stylu. Je zde teepee, ve kterém se děti určitě vyřádí.

Vstup do patra je zajištěn původním točitým schodištěm, který jsme pro větší bezpečnost pokryli kobercem a zajistili zábradlím, přesto doporučujeme obzvláště dětem při chůzi ze schodů zvýšené opatrnosti. Na vyžádání máme k dispozici certifikovanou dětskou zábranu.

V patře je možnost jednoho případného spaní na rozkládacím křesle. Po domluvě Vám i pro něj připravíme povlečený ložní set. V objektu je pračka a sušička, které můžete podle potřeby využít včetně pracích prostředků.

Ložní prádlo, ručníky a povlečení postelí jsou zahrnuty v ceně.

Kuchyně


Kuchyně jsou v budově dvě a jsou kompletně a nadstandardně zařízené. Třetí kuchyň je venkovní a  je zařízená vším potřebným pro vaření včetně grilu na dřevěné uhlí a plynového grilu. V kuchyních máte zdarma k dispozici přípravky na nádobí, tablety do myčky, houbičky, pytle do košů, alobal a další náležitosti. K dispozici je dostatečné množství látkových utěrek.

Kuchyň 1

je propojená s obývacím pokojem, má stul s jídelní lavicí pro 2 osoby a 4 židle.  Je kompletně vybavená, k jejímu vybavení patří: myčka nádobí, velká lednice s mrazícím boxem, varná deska se 4 plotýnkami, vestavěná horkovzdušná trouba, veškeré kuchyňské nádobí –talíře, sklenice, hrnky, příbory, mísy, velká nádoba na punč atd., hrnce, pánve, plechy a varné mísy v různých velikostech, gril, toustovač, kuchyňský robot Bosch, sekáček potravin s tyčovým mixérem, ruční šlehač, rychlovarná konvice, automatické espresso DeLongi, mikrovlnná trouba.

 

 

Všechno zařízení je značkové a vysoce kvalitní, proto prosíme při manipulaci o opatrnost.

K dispozici jsou i základní ochucovadla - sůl, koření, které můžete využít

V chodbě u kuchyně je další lednice - velká americká - s velkým mrazákem s dostatečným prostorem pro více rodin.

V kuchyni je rovněž zděná pec, kterou lze používat pouze po domluvě.

 

Kuchyň 2

Je umístěna ve společenské místnosti, je kompletně a nadstandardně zařízená. k jejímu vybavení patří: myčka nádobí, velká lednice, mrazák, varná deska se 4 plotýnkami, vestavěná horkovzdušná trouba, veškeré kuchyňské nádobí –talíře, sklenice, hrnky, příbory, mísy atd., hrnce, pánve, plechy a varné mísy v různých velikostech, gril, toustovač, sekáček potravin s tyčovým mixérem, ruční šlehač, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba.

Venkovní Kuchyň 

Kompletně zařízená sezónní kuchyň včetně grilu na dřevěné uhlí a plynového grilu. 

Sociální zařízení

V budově se nachází 2 koupelny s 2 WC, jedna je v přízemí a druhá v patře. Každá koupelna má prostorný sprchový kout a koupelna v přízemí má vanu. Třetí samostatné WC je umístěno u welness zóny. V zimním období je venkovní WC mimo provoz! V chalupě je k dispozici dostatečné množství ručníků, osušek, mýdel, čistících prostředků, toaletních papírů atd. K dispozici jsou zde i fény.

Obývací pokoj

Odpočinková místnost s dvěma pohovkami, z toho jednou rozkládací pro spaní 2 osob. Je zde knihovna s nabídkou knih mnoha žánrů, včetně dětských, ze kterých si určitě každý čtenář vybere. V obývacím pokoji také naleznete různé společenské hry. Pro děti máme k dispozici zasunovací stolečky, u kterých mohou například skládat nebo malovat.

Chodba

Vedle kuchyně 1 se nachází vstupní chodba s velkým dřevěným botníkem. Přesto se doporučujeme z důvodu znečištění zouvat venku, kde je další botník a lavice k sednutí. K dispozici je automatický vysoušeč bot a elektrický radiátor na obuv a rukavice.

Přes chodbu dojdeme do největší místnosti chalupy – přestavěné z původní maštale na velkou společenskou místnost s druhou kompletně zařízenou kuchyní. Zařízení v kuchyni je shodné se zařízením v první kuchyni - kuchyň je nadstandardně zařízena (pouze automatické espresso je v objektu pouze jedno a lednice je bez mrazícího boxu.)