top of page
forrest-1533792_1920.jpg

FAQ

V čem jste jiní?

Chalupa a všechno s ní spojené je pro nás srdcovou záležitostí. Naší vizí je, aby každičký host odjížděl s pocitem úžasu, jak to tu bylo dokonalé. Dokonalé pocitem, srdcem. Z naší práce jsme zvyklí dělat vždy maximum pro naše klienty a to bez kompromisů. Tady to není jiné, naopak. Host je pro nás prioritou, chceme, aby se cítil opečovávaný a jako v bavlnce. Jistě, jsou resorty, které jsou honosnější až máte obavy se něčeho dotknout, my klademe důraz na domáckou atmosféru, maximální zázemí pro děti a odpočinek. Do nekonvenčního zařízení (jehož výběr nás stál spoustu času a úsilí) jsme vložili mnoho prvků, které určitě zaujmou děti. Lokalita chalupy je na neuvěřitelně krásném místě, každý, kdo sem kdy přijel, byl tímto místem uchvácen. Ten klid a ticho se dnes už málokde vidí a je dechberoucí. Doufáme, že se zde budete cítit stejně dobře jako my a z jednorázových hostů s stanete hosty stálými. Těšíme se na vás.

Proč bychom k Vám měli přijet?

Protože u nás naleznete naprosto vše pro strávení té nejkrásnější dovolené a co si je jen možné od pobytu na chalupě v přírodě přát. Bez kompromisů.

Kolik máte pokojů  a pro kolik lidí?

Pokojů - ložnic je na chalupě k dispozici 6, dále je zde obývací pokoj s rozložitelnou pohovkou pro 2 spaní a s rozkládacím křeslem v chodbě na patře se u nás vyspí až 19 osob. Pro maximální pohodlí ovšem doporučujeme využití chalupy maximálně pro osob 16.

Je chalupa plně vybavená?

 

Ano, chalupa je plně vybavena. Chalupu jsme od samého začátku zamýšleli pronajímat hlavně rodinám s dětmi jako jsme my, s vizí kompletního komfortu pro všechny ubytované. Našim cílem je, aby jste se tady cítili snad ještě lépe než doma a měli tu úplně stejné zázemí, ne-li lepší. K dispozici je pro vás ložní prádlo, ručníky, fény, žehlička, žehlící prkno, vysavač, pračka, sušičky, dětské postýlky, přebalovací podložka, dřevěné jídelní židličky, hygienické potřeby, potřeby pro vaření, venkovní xxl plancha ohniště s grilem, plynový gril, gril na dřevěné uhlí, palivové dříví, ohniště s posezením, výčepní zařízení, 20l kotlík na guláš se stojanem a mnoho dalšího. Kuchyně jsou vybaveny horkovzdušnými a mikrovlnými troubami, velkými lednicemi včetně velké americké lednice s mrazákem, samostatným mrazákem, značkovými spotřebiči a nádobím,  kávovarem DeLongi. Všechny ostatní malé spotřebiče jako tyčový mixér, toaster, sendvičovač, waflovač, panini gril, kuchyňský robot atd. jsou také k dispozici. Pro milovníky vína a piva  je dostatek skleniček na víno, na šampaňské i na pivo. Najdete zde i nerozbitné sklenky, které jediné je možno vzít si do wellness zóny. V neposlední řadě je pro Vás k dispozici wellness: finská sauna, velký horký sud s vířivkou a v letním období vyhřívaný bazén s dvěma slunečníky a velkou polohovací relaxační zahradní postelí.

 

Je zde zázemí pro děti?

Celá chalupa je koncipovaná jako "baby friendly" a pro děti to tu je doslova ráj....Kromě nádherné okolní přírody vhodné k procházkám, kraviček pasoucích se přímo nad domem a oveček v blízkém sousedství je zde pro děti:

Veškeré vybavení k péči - dětské přenosné postýlky, přebalovací podložka, dřevěné jídelní židličky, nočníky, redukce na záchod, dětské jídelní talířky a příbory, dětská termoska na jídlo s sebou, dětská vanička, pračka a sušičky pro případné vyprání prádla, ochrana matrace a mnoho dalšího....

 

 Vybavení uvnitř: mnoho knih pro různé věkové kategorie, hračky, skládačky, hry, společenské hry, teepee stan a další

 

Pro děti venku:  velké dětské hřiště, bazén se slunečníky, obří trampolína, dětský domek, skluzavka, houpačky, pískoviště, prolézačka, lezecká stěna, venkovní hračky - odrážedla, hračky na písek, nafukovací potřeby do bazénu atd. Dále je zde například ping pong, badminton, kuželky, šipky, stolní fotbálek a mnoho dalšího.

Věříme, že našim malým hostům jsme zde také připravili zábavu tak, aby jim tu naprosto nic nechybělo.

Jaká je provozní doba welness a kolik stojí ?

wellness je pro hosty zdarma, otevřeno je 24 hodin každý den. 

Vodu v horkém sudu měníme po každé návštěvě. Nikdy se nekoupete "po někom".

Bazén je udržován podle využití a dle domluvy

Je v horkém sudu a bazénu čistá voda?

Enormně dbáme na hygienu. Horký sud po každé návštěvě kompletně vypustíme a vydezinfikujeme. Nezapomeňte se prosím před vstupem do wellnessu pečlivě osprchovat. Voda v bazénu je udržována pomocí chemie. Po každé návštěvě pečlivě vyčistíme filtr, bazén zkontrolujeme a jeho okolí pečlivě vydesinfikujeme.


Máme si s sebou vzít povlečení a ručníky?

Určitě ne. Tato praxe je sice často běžná, my jsme ale ubytování pro lidi, kteří si umějí vychutnat odpočinek. Zdarma máme k dispozici také prostěradla do wellness. Nedělejte si žádné starosti, o vše se postaráme. 

 

Můžeme si s sebou vzít mazlíčka? Kočku, pejska, fretku, papouška.....? A budeme něco doplácet?

Zvířátka máme rádi všechny, ale na chaloupku si sebou můžete vzít pouze opravdu dobře vychovaného pejska, který není zvyklý značkovat. Malinká plemena mohou i dovnitř, větší plemena musí zůstat jen a pouze ve venkovním prostoru, kde mají krásnou boudu. Prosíme a apelujeme na vaši zodpovědnost - velmi zvažte, zda jej chcete opravdu vzít s sebou. Je potřeba, abyste na svého miláčka dávali opravdu pozor, aby nic nepoškodil. Doplácet nebudete nic, pejsci mají u nás pobyt zdarma, ovšem jen v případě, že nic nezničí. Při poškození zařízení se řídíme smluvními podmínkami.

 

Může se na chalupě kouřit?

Uvnitř celého objektu platí zákaz kouření. Pohodu s cigaretou, dýmkou, doutníkem si ovšem můžete dopřát na terasách či venku. Moderní elektronické cigarety po domluvě s ostatními hosty můžete použít ve společenské místnosti za pečlivého zavírání dveří vedoucích do obytné části.

 

Bude po příjezdu na chalupě teplo?

Ano, budete mít příjemné teploučko. Topení je zajištováno elektrickým kotlem s dálkovým ovládáním. V každé místnosti je termostat, takže si sami navolíte Vámi požadovanou teplotu. Ve společenské místnosti jsou kamna, kterými chalupu nebo jen pro požitek můžete po domluvě vytápět také.

 

Je na chalupě WiFi a telefonní signál?

WiFi na chalupě je a rychlá, pořídili jsme silný zesilovač a funguje bez problému. S telefonním signálem to je horší, jste zde v pravé chalupě na horách, kde je telefonní signál slabší. Venku se dovoláte poměrně solidně, uvnitř chalupy je signál velmi slabý. Doporučujeme se proto dopředu, pokud potřebujete být k zastižení, domluvit na volání přes např. WhatsApp nebo messenger.

 

Co u vás můžeme dělat?

 

Úplně cokoliv...třeba se jen válet a lenošit se sklenkou šampaňského v ruce v horkém sudu, nebo zvolit aktivity u nás či v blízkém okolí. Možnosti jsou neomezené.

 

Co si s sebou vzít nemůžeme?

Prosíme nechte doma své drony, přenosné reproduktory a pyrotechniku. Nacházíme se v přírodě se zvířaty v blízkém okolí, nikdo nestojí o velký hluk. Hlasitá hudba je dle vašeho uvážení povolena ve společenské místnosti v domě za současného zavření dveří ven. Po 23:00 hod. platí noční klid.

Je chalupa vhodná pro seniory?

Určitě ano. Záleží hlavně na tom, jak moc je senior pohyblivý. K chalupě nebo v zimě téměř k chalupě se dá přijet autem, okolní příroda není v případě lesních a lučních cest příliš kopcovitá takže je ideální pro procházky či Nordic walking i starších lidí. Starším špatně se pohybujícím lidem doporučujeme ubytování v přízemí, schody vedoucí do patra by jim mohly dělat problémy.

 

Myslíte na ochranu přírody?

Ano. Pečlivě třídíme odpad: PET lahve, směsný odpad, ostatní plasty, papír, kartony od mléka, plechovky. Biodegradabilní odpad ukládáme do kompostéru. Šetříme energií - naše elektrospotřebiče jsou všechny energeticky úsporné.

Děti
bottom of page